Kaip savo kūną, genetiškai užprogramuotą kaupti riebalus, galite perjungti į Riebalų Deginimo Režimą?

Įsivaizduoju, kad apie svorio metimą skaitėte ir girdėjote daug.

Galbūt, išbandėte kelias dietas, papildus, sportą keturis kartus per savaitę.

Tačiau svoris laikosi, nors verk!

O apetitas toks, kad norėtųsi suvalgyti dvi porcijas cepelinų. Ir desertą.

Jeigu ir pavyksta numesti kelis kilogramus, tik nukrypus nuo dietos, jie greit sugrįžta.

O taip! Jie ir vėl čia. Ant jūsų talijos.

Bet štai jūsų liekna draugė gali suvalgyti pusę pyrago prieš eidama miegoti ir nepriaugti nė gramo!

Ką atiduotumėte už tai, kad jūsų organizmas, užuot kaupęs riebalus, pradėtų juos deginti, kaip natūraliai lieknų žmonių?

Tikroji nutukimo priežastis

Rockfelerio Universiteto (New York) medicinos daktaras ir profesorius Jeffrey M. Friedman savo akademinę veiklą paskyrė nutukimo geno tyrimams.

1995 metais jo atradimas padarė perversmą biologijos srityje ir sugriovė populiarius mitus apie svorio metimą.

J. M. Friedman atrado hormoną, reguliuojantį riebalų kiekį organizmeLeptiną.

Už šį atradimą, jis gavo du prestižinius ir daugiau nei dvidešimt kitų apdovanojimų.

Kai šio svarbiausio riebalų deginimo hormono veikla yra sutrikusi, net ir sveikai gyvenantis, dietų besilaikantis ir sportuojantis žmogus, nesugebės numesti svorio.

O net ir numesti kilogramai, vėl sugrįš.

Kita vertus, kai organizmas gamina didelį kiekį leptino, žmogus gali valgyti viską – pyragus, bandeles, saldainius, picą – jis nepriaugs nė gramo, nes visos kalorijos bus sudegintos, o ne kaupiamos į riebalus.

Klausimas: kodėl sportas ir dietos nepadeda?

Todėl, kad svorį reguliuoja ne dietos ir ne fizinė veikla.

Svorį reguliuoja hormonai.

Iškart pavalgius, organizme pasigamina didelis kiekis leptino, kuris praneša smegenims: “Ei, gavom maisto! Daugiau nebereikia!”

Tuomet smegenys sukelia sotumo jausmą ir pradeda deginti ką tik gautas kalorijas.

Tačiau jeigu pagrindinis jūsų riebalų deginimo hormonas neveikia, šis procesas sugriūna.

Smegenys, negaudamos signalo iš leptino, nesupranta, kad ką tik pavalgėte.

Jūsų organizmas galvoja, kad trūksta maisto, todėl sukelia jums nuolatinį alkio jausmą, o visas gautas kalorijas kaupia į atsargas.

Iki šiol dietologai ir asmeniniai treneriai siūlo griežtas dietas ir intensyvias sporto programas, norintiems numesti svorio.

Kai kuriems sulieknėti pavyksta.

Bet daugumai ne.

Ne daug kam užtenka valios gyventi nuolatiniame alkyje.

Žinoma, pasitaiko sėkmės istorijų apie numestus 30kg ir daugiau.

Deja, apie 90% “laimingųjų” per pirmus dvejus metus grįžta į pirminį svorį.

Tokia yra liūdna tiesa, apie kurią dietologai ir asmeniniai treneriai nekalba.

Trumpai tariant, neveikiant leptinui, kova su svoriu pralaimėta.

Šachas ir matas.

Jeigu leptinas nedirbs tam, kad degintų riebalus, jis dirbs tam, kad juos kauptų.

Štai kaip atrodo dvi žiurkės, valgančios tą patį maistą, tomis pačiomis porcijomis. Vienai jų sutrikdyta leptino veikla.

Beliko atsakyti į vieną klausimą...

Ar įmanoma šį lieknų žmonių ginklą priversti dirbti stambių žmonių kūne?

Ir pasirodo, kad įmanoma.

Prieš kelis metus dirbau su penkiasdešimties metų moterimi, kuriai nepadėjo nei viena dieta, nei vienas papildas.

Ta moteris yra mano teta.

Todėl nesugebėjimas jai padėti mane varė į neviltį.

Pradėjęs ieškoti daugiau informacijos apie jos atvejį, radau kelias dešimtis mokslinių straipsnių ir tyrimų, aprašančių, kaip nesunkiai galima net keliskart padidinti Leptino kiekį organizme.

Nežinojau, ar padės, bet prarasti nebuvo ko.

O svarbiausia, kad tam nereikėjo jokių dietų.

Tereikėjo labai didelio kiekio keturių svarbiausių maistinių medžiagų. Ir dar dviejų dalykų.

Sudariau naują mitybą ir atidaviau tetai.

Paskutinius trisdešimt metų, po antrojo gimdymo, jos svoris laikėsi ties 91-93 kilogramais.

Todėl visa giminė stipriai nustebo, kai per 3 mėnesius tetai nukrito 18,5 kilogramo.

Tuomet sverdama 74 kilogramus, ji turėjo iš naujo pirkti visus drabužius.

Tačiau jais pasidžiaugė neilgai.

Ir toliau laikydamasi mitybos, ji numetė dar 14,4 kilogramų per 4 mėnesius.

Ir pasiekė 59 kg.

(Paskutinį kartą 59 kilogramus teta svėrė vidurinėje mokykloje.)

Šiuo metu ji nešioja figūrą išryškinančias sukneles (kai kurios gal net per daug seksualios), kurių negalėjo vilkėti jaunystėje.

Ir pradėjo vaikščioti į pirtį, nors visą gyvenimą sakė, kad jų nemėgsta.

O svarbiausia, teta gali valgyti saldumynus, picą ir kitą mėgstamą maistą, apie kurį dietų “ekspertai” siūlo užmiršti.

Vėliau man skambindavo ir rašydavo tetos draugės. Ir draugių draugės.

Mitybą išbandžiusios moterys džiaugėsi ne tik greitai mažėjančiu svoriu, bet ir švelnesne, atjaunėjusia oda, gražesniais nagais, stipresniais plaukais ir pagerėjusia širdies veikla.

Paverskite savo kūną riebalų deginimo mašina!

Tai ne dieta ir ne sporto programa.

Tai didelių maisto porcijų mityba, aktyvuojanti stipriausią riebalų degintojąleptiną.

Šiai dienai tai efektyviausias svorio mažinimo metodas, kadangi jūsų kūne priverčiamas dirbti lieknų žmonių hormonas – priaugti svorio tampa beveik neįmanoma.

Riebalų Deginimo Sistema” yra keliomis dešimtimis tyrimų paremtas mitybos vadovas, kuriame paprastai ir aiškiai aprašyta kokius produktus ir kada valgyti, priverčiant kūną maksimaliai greitai ir negrįžtamai deginti sukauptus riebalus.

Riebalų Deginimo Sistema:

  • Greitai degina riebalus
  • Suteikia energijos
  • Slopina alkio jausmą
  • Gerina širdies ir kraujagyslių veiklą
  • Gydo odos problemas

Prisijunkite prie svetainės ir pradėkite riebalų deginimą!

Ką gausite?

"Riebalų Deginimo Sistemos" seminarą, kuriame aiškiai papasakojau ir parodžiau, ką turite padaryti, kad jūsų riebalų sluoksnis pradėtų mažėti jau šiandien.

"Riebalų Deginimo Sistemos" receptus pusryčiams, pietums, vakarienei, padažus ir desertus. Receptų sąrašas nuolat pildomas.

Noriu! Kaina - 27 eur

Iškart po apmokėjimo bus sukurta jūsų asmeninė paskyra. Prisijungimo duomenys bus išsiųsti į jūsų el. paštą. Svetainės turiniu galėsite naudotis neribotą laiką.

“Ši mityba sutvarkė visas žarnyno problemas, kurių iki tol niekaip be vaistų pagalbos negalėjau įveikti, todėl labai džiaugiuosi. Dėl svorio negaliu nieko konkretaus pasakyti, kadangi neturiu svarstyklių 🙂 bet svoris tikrai po truputį krenta, jaučiu pagal rūbus. Prieš porą dienų matavausi savo vestuvinę suknelę, į kuria niekaip negalėjau įlįsti, o dabar be problemų tilpau. Jau senieji rūbai, kuriuos nešiojau iki nėštumo, tampa vėl geri, tačiau dar norėtųsi laisvumo, bet laiko juk praėjo dar visai nedaug.
Laikytis šios mitybos man nėra sunku, tik turiu dar labai stebėti vaikutį, nes ją nuo daug ko beria, ji šiek tiek mane riboja. Tiesa, anksčiau labai mėgau saldumynus, o dabar visai jų nebesinori.”

Laura

“Pas mane viskas puiku, jau netekau 3 kg jaučiuosi puikiai,atsirado daug energijos, pagerėjo miegas ir nuotaika. Laikysiuosi ir toliau tokios mitybos. Anksčiau esu laikiusis dietos, panašios į šią mitybą, bet ten buvo labai apriboti kiekiai, o dabar nejaučiu alkio ir iki soties mėgaujuosi sveiku maistu.”

Nijolė

“MINUS 4 kg per 2 savaites.BAISIAI GERAI.Sunkiausia prisiversti pavalgyti pusryčius.Ir pastoviai pliurzyti vandenėlį.Valgau tikrai ne mažiau ir viską.Tik mėsos gal kiek daugiau.Trumpiau sakant, kol kas viskas gerai.”

Rina

“Pirmaja savaite svoris beveik nekito. Taciau antraja pradejo mazeti. Numeciau 3kg. Buna visko. Bet as stengiuos ir pirmieji rezultatai mane dziugina. Dar taip lengvai kilogramai nera krite. :)”

Kristina

“Praėjo mano pirmoji savaitė.Stengiausi laikytis plano labai sąžiningai.Svarstyklės ryte parodė 74,7 kg (iš 78 kg).Pirmos 4 dienos buvo gan sunkios. Sunkoka buvo įveikti dideli kiekį salotų,nes tikrai nebuvau pratusi tiek suvalgyti vienu kartu, bet dabar apsipratau dėl to.Pagerėjo situacija dėl saldumynų, jų taip pat nevalgiau visą tą laiką,bet ir nepasigendu,iš pradžių dar noras atsirasdavo kažką sukrimsti,bet dabar jau ne be.”

Regina

“Man sekasi gana neblogai,tik vandens tiek isgerti nepajegiu,per dvi savaites nukrito beveik 8kg, bandysiu toliau,manau kad pasiseks,dekuj ir iki malonaus”

Aušra

“Šiai dienai galiu pasidžiaugti kad numečiau jau 4 kg, nesu pavargusi o atvirkščiai pilna energijos. Seminaras man labai patiko. Tikiuosi man pasiseks ir aš pasieksiu užsibriežto tikslo”

Eugenija

“Labai domiuosi sveika mityba ir esu susipažinusi su nemažu kiekiu informacijos, bet jūsų pateikta medžiaga labai patiko, nes viskas susisteminta trumpai, aiškiai ir įkvepiančiai.Dėkoju”

Rasa

“Man 40 metų, esu 175 cm ūgio moteriškaitė 🙂Prieš pradedant maitintis pagal Jūsų planą mano svoris buvo 82,90 kg. Šiandien ryte svėriau 80,70 kg. Dviejų savaičių rezultatas – 2,20 kg”

Inga

“Super! Dietų ilgai neištempdavau dėl žiauraus alkio, ypač vakarais. Dabar jau tris savaites gyvenu su jūsų mityba – metu po 1,5 kilogramo per savaitę. Ir jėgų pilna. Žiūrėsim, kaip bus toliau.”

Dovilė

“Nemesiu sios dietos,nes niekada nesijauciu apsunkusi,nera virskinimo problemu, nebeatsikeliu rytais uztinusiu veidu, nuotaika gera,net nevadinu tai dieta,tiesiog disciplina. Kai sekmadieni nesilaikiau,jau po pusryciu jauciausi apsunkusi.”

Vilma

“Visą gyvenimą maitinausi sveikai, pajudėdavau kartais, bet visuomet turėjau kokius 15kg, kurie niekad nenukrisdavo, dėl to kaltinau sutrikusią skydliaukę. Bet šita programa pramušė ir beliko tik 3,5kg iki idealaus svorio:)”

Jovita

“Dėkoju už patarimus,labai skanus, Jūsų pasiūlytas pusrytis. Galiu pasigirti, per 3 dienas nukrito 2,5 kg, tiesiog džiaugiuosi ir toliau valgau pagal Jūsų rekomendaciją.”

Nijolė

“As nelipu ant svarstykliu labai daznai,bet mano kunas pats pasako,kaip as jauciuosi.Man sekasi labai gerai ne tik svori mazinti,bet ir atrodau jaunesne negu esu is tikruju.Labai jums aciu uz nuostabia paskaita ir patarimus.”

Zita

“Man sekasi gana neblogai: per 12 dienų numečiau 2kg su trupučiuku, tačiau iš karto daug numesti ir nenoriu nes bijau, kad nukars oda.”

Rita

“galiu pasigirti, valgau pagal Rasos mitybos planą tik 2 dienos ir jau neturiu 1 kg. tiesa porcijos tikrai didelės, pirmą dieną, net sunku buvo kvėpuoti ir pasilenkti, šiandien nuotaika puiki nuo ryto, kai svarstyklės parodė mažesnį svorį :)”

Nijolė

“Riebalų deginimo sistemos kartu su dukra laikomės jau dvi savaites. Jaučiamės puikiai-jau tai gerai. Esam puikios nuotaikos, energingos, nebevargina galvos skausmai, pagražėjo veido oda.”

Auksė

“Man jau baigiasi antra savaite, dingo, galima sakyti 4 KG, siaip man tai patinka, viskas kol kas gerai, tikrai porcijos dideles bet nekemsu per prievarta.”

Dalia

“Nesuprantu kaip per diena suvalgius apie tokį kiekį maisto, krenta svoris, per tas kelias dienas pasisekė numesti pusantro kg. Mistika kažkokia, bet kol kas džiaugiuosi.”

Ona

Parašykite savo atsiliepimą