KETO mitybos programos

Septynių dienų KETO mitybos iššūkis

Tai yra pirmos septynios dienos jūsų keto mityboje. Jeigu niekada nesilaikėte KETO, šis 7-ių dienų planas yra būtent jums. Pagrindinis pirmųjų septynių dienų tikslas - "perjungti" jūsų organizmą į riebalų deginimo režimą.

Kaina - 7 eur

Sužinoti daugiau


KETO raumenų masės auginimui

Planas yra skirtas sportuojantiems vyrams, kurie nori padidinti liesą kūno raumenų masę. Kuo skiriasi raumenų auginimas su KETO nuo bet kokios kitos mitybos su angliavandeniais? Masės auginimo periodu su KETO mityba priaugsite minimalų kiekį riebalų arba net jį sumažinsite.

Kaina - 49 eur

Sužinoti daugiau


KETO moterims iki menopauzės

Planas sudėliotas taip, kad gautumėte visą KETO mitybos naudą - gerą sveikatą, energiją, svorio mažėjimą, įtraukiant produktus, kurie skatina dviejų pagrindinių moteriškų hormonų - estrogeno ir progesterono - gamybą.

Kaina - 49 eur

Sužinoti daugiau


KETO moterims po menopauzės

Kaip laikytis KETO po menopauzės, kai medžiagų apykaita lėtėja ir svarbių hormonų gamyba vis mažėja? Būtent tam sukurtas planas moterims po menopauzės, kuris padės mažinti svorį (arba išlaikyti esamą), ir stabdyti senėjimo procesus organizme.

Kaina - 49 eur

Sužinoti daugiau


KETO be mėsos

KETO planas tiems, kurie nori gauti visą mitybos naudą - gerą sveikatą, daug energijos, mažėjantį svorį, bet nevalgantiems mėsos produktų. Žuvis ir jūros gėrybės į planą įeina.

Kaina - 49 eur

Sužinoti daugiau


Greitas KETO

Plane esantiems patiekalams pagaminti prireiks iki 5 produktų ir iki 10 minučių gamybai. Tai KETO planas, norintiems gauti visą mitybos naudą, bet visiškai neturintiems laiko (ir noro) maisto gamybai.

Kaina - 49 eur

Sužinoti daugiau