Kodėl penki valgymai per dieną yra didžiausia mitybos KLAIDA?

Paverskite savo kūną riebalų deginimo mašina!

Tai ne dieta ir ne sporto programa.

Tai didelių maisto porcijų mityba, aktyvuojanti stipriausią riebalų degintojąleptiną.

Šiai dienai tai efektyviausias svorio mažinimo metodas, kadangi jūsų kūne priverčiamas dirbti lieknų žmonių hormonas – priaugti svorio tampa beveik neįmanoma.

Riebalų Deginimo Sistema” yra keliomis dešimtimis tyrimų paremtas mitybos vadovas, kuriame paprastai ir aiškiai aprašyta kokius produktus ir kada valgyti, priverčiant kūną maksimaliai greitai ir negrįžtamai deginti sukauptus riebalus.

Riebalų Deginimo Sistema:

  • Greitai degina riebalus
  • Suteikia energijos
  • Slopina alkio jausmą
  • Gerina širdies ir kraujagyslių veiklą
  • Gydo odos problemas

Prisijunkite prie svetainės ir pradėkite riebalų deginimą!

Ką gausite?

"Riebalų Deginimo Sistemos" seminarą, kuriame aiškiai papasakojau ir parodžiau, ką turite padaryti, kad jūsų riebalų sluoksnis pradėtų mažėti jau šiandien.

"Riebalų Deginimo Sistemos" receptus pusryčiams, pietums, vakarienei, padažus ir desertus. Receptų sąrašas nuolat pildomas.

PrisijungtiKaina - 14 eur

Iškart po apmokėjimo bus sukurta jūsų asmeninė paskyra. Prisijungimo duomenys bus išsiųsti į jūsų el. paštą. Svetainės turiniu galėsite naudotis neribotą laiką.

“Ši mityba sutvarkė visas žarnyno problemas, kurių iki tol niekaip be vaistų pagalbos negalėjau įveikti, todėl labai džiaugiuosi. Dėl svorio negaliu nieko konkretaus pasakyti, kadangi neturiu svarstyklių 🙂 bet svoris tikrai po truputį krenta, jaučiu pagal rūbus. Prieš porą dienų matavausi savo vestuvinę suknelę, į kuria niekaip negalėjau įlįsti, o dabar be problemų tilpau. Jau senieji rūbai, kuriuos nešiojau iki nėštumo, tampa vėl geri, tačiau dar norėtųsi laisvumo, bet laiko juk praėjo dar visai nedaug.
Laikytis šios mitybos man nėra sunku, tik turiu dar labai stebėti vaikutį, nes ją nuo daug ko beria, ji šiek tiek mane riboja. Tiesa, anksčiau labai mėgau saldumynus, o dabar visai jų nebesinori.”

Laura

“Pas mane viskas puiku, jau netekau 3 kg jaučiuosi puikiai,atsirado daug energijos, pagerėjo miegas ir nuotaika. Laikysiuosi ir toliau tokios mitybos. Anksčiau esu laikiusis dietos, panašios į šią mitybą, bet ten buvo labai apriboti kiekiai, o dabar nejaučiu alkio ir iki soties mėgaujuosi sveiku maistu.”

Nijolė

“MINUS 4 kg per 2 savaites.BAISIAI GERAI.Sunkiausia prisiversti pavalgyti pusryčius.Ir pastoviai pliurzyti vandenėlį.Valgau tikrai ne mažiau ir viską.Tik mėsos gal kiek daugiau.Trumpiau sakant, kol kas viskas gerai.”

Rina

“Pirmaja savaite svoris beveik nekito. Taciau antraja pradejo mazeti. Numeciau 3kg. Buna visko. Bet as stengiuos ir pirmieji rezultatai mane dziugina. Dar taip lengvai kilogramai nera krite. :)”

Kristina

“Praėjo mano pirmoji savaitė.Stengiausi laikytis plano labai sąžiningai.Svarstyklės ryte parodė 74,7 kg (iš 78 kg).Pirmos 4 dienos buvo gan sunkios. Sunkoka buvo įveikti dideli kiekį salotų,nes tikrai nebuvau pratusi tiek suvalgyti vienu kartu, bet dabar apsipratau dėl to.Pagerėjo situacija dėl saldumynų, jų taip pat nevalgiau visą tą laiką,bet ir nepasigendu,iš pradžių dar noras atsirasdavo kažką sukrimsti,bet dabar jau ne be.”

Regina

“Man sekasi gana neblogai,tik vandens tiek isgerti nepajegiu,per dvi savaites nukrito beveik 8kg, bandysiu toliau,manau kad pasiseks,dekuj ir iki malonaus”

Aušra

“Šiai dienai galiu pasidžiaugti kad numečiau jau 4 kg, nesu pavargusi o atvirkščiai pilna energijos. Seminaras man labai patiko. Tikiuosi man pasiseks ir aš pasieksiu užsibriežto tikslo”

Eugenija

“Labai domiuosi sveika mityba ir esu susipažinusi su nemažu kiekiu informacijos, bet jūsų pateikta medžiaga labai patiko, nes viskas susisteminta trumpai, aiškiai ir įkvepiančiai.Dėkoju”

Rasa

“Man 40 metų, esu 175 cm ūgio moteriškaitė 🙂Prieš pradedant maitintis pagal Jūsų planą mano svoris buvo 82,90 kg. Šiandien ryte svėriau 80,70 kg. Dviejų savaičių rezultatas – 2,20 kg”

Inga

“Super! Dietų ilgai neištempdavau dėl žiauraus alkio, ypač vakarais. Dabar jau tris savaites gyvenu su jūsų mityba – metu po 1,5 kilogramo per savaitę. Ir jėgų pilna. Žiūrėsim, kaip bus toliau.”

Dovilė

“Nemesiu sios dietos,nes niekada nesijauciu apsunkusi,nera virskinimo problemu, nebeatsikeliu rytais uztinusiu veidu, nuotaika gera,net nevadinu tai dieta,tiesiog disciplina. Kai sekmadieni nesilaikiau,jau po pusryciu jauciausi apsunkusi.”

Vilma

“Visą gyvenimą maitinausi sveikai, pajudėdavau kartais, bet visuomet turėjau kokius 15kg, kurie niekad nenukrisdavo, dėl to kaltinau sutrikusią skydliaukę. Bet šita programa pramušė ir beliko tik 3,5kg iki idealaus svorio:)”

Jovita

“Dėkoju už patarimus,labai skanus, Jūsų pasiūlytas pusrytis. Galiu pasigirti, per 3 dienas nukrito 2,5 kg, tiesiog džiaugiuosi ir toliau valgau pagal Jūsų rekomendaciją.”

Nijolė

“As nelipu ant svarstykliu labai daznai,bet mano kunas pats pasako,kaip as jauciuosi.Man sekasi labai gerai ne tik svori mazinti,bet ir atrodau jaunesne negu esu is tikruju.Labai jums aciu uz nuostabia paskaita ir patarimus.”

Zita

“Man sekasi gana neblogai: per 12 dienų numečiau 2kg su trupučiuku, tačiau iš karto daug numesti ir nenoriu nes bijau, kad nukars oda.”

Rita

“galiu pasigirti, valgau pagal Rasos mitybos planą tik 2 dienos ir jau neturiu 1 kg. tiesa porcijos tikrai didelės, pirmą dieną, net sunku buvo kvėpuoti ir pasilenkti, šiandien nuotaika puiki nuo ryto, kai svarstyklės parodė mažesnį svorį :)”

Nijolė

“Riebalų deginimo sistemos kartu su dukra laikomės jau dvi savaites. Jaučiamės puikiai-jau tai gerai. Esam puikios nuotaikos, energingos, nebevargina galvos skausmai, pagražėjo veido oda.”

Auksė

“Man jau baigiasi antra savaite, dingo, galima sakyti 4 KG, siaip man tai patinka, viskas kol kas gerai, tikrai porcijos dideles bet nekemsu per prievarta.”

Dalia

“Nesuprantu kaip per diena suvalgius apie tokį kiekį maisto, krenta svoris, per tas kelias dienas pasisekė numesti pusantro kg. Mistika kažkokia, bet kol kas džiaugiuosi.”

Ona

Parašykite savo atsiliepimą