Speciali kaina tik "Riebalų deginimo sistemos" pirkėjams

Labas.

Jeigu skaitote šitą tekstą, vadinasi, kad esate įsigije mano seminarą ir dėl to visada jums padarysiu pačią didžiausią nuolaidą bet kuriam savo produktui ar konsultacijai.

Nuo kitos savaitės startuoja dvi naujos programos.

Pirma. 7 dienų keto iššūkis, kuriame papasakojau, kokios turi būti jūsų pirmos septynios keto mitybos dienos, kad riebalų deginimo procesas prasidėtų kuo greičiau.

Kaina - 7 eur.

Daugiau informacijos apie programą galite rasti čia: 7 DIENŲ KETO IŠŠŪKIS.

Antra. 60 dienų keto planas. Per trejus metus paruošiau virš 3000 keto mitybos planų ir mačiau, kokie produktai, patiekalai ir valgymo intervalai mano klientams padėjo sudeginti daugiausiai riebalų. Todėl paruošiau savo paskutinį 60 dienų planą, pagal geriausius klientų rezultatus. Kiekviena plano savaitė turi ir savo atskirą video pamoką.

Kaina - 27 eur.

Daugiau informacijos apie programą galite rasti čia: 60 DIENŲ PLANAS.

Jums abiejų programų kaina yra tik 19 eurų.

7 dienų keto iššūkis + 60 dienų riebalų deginimo planas

Noriu! Kaina - 19 eur

Ką gausite po apmokėjimo?

  • Aiškias instrukcijas, ką valgyti ir kada visas 60 dienų. Jums nebereikės kasdien galvoti, ką gamintis šiandien ir rytoj. Kokie patiekalai tinka, o kurie ne.

  • Daugiau nei 40 paprastų receptų. Jums nereikės nei pirkti brangių produktų, nei gaišti daug laiko virtuvėje. Visas maistas, kurį naudoju mitybos planuose yra paprastas, greitai paruošiamas ir, svarbiausia, skanus.

  • Prisijungimą prie uždaros Facebook grupės, kurioje nariai dalinasi savo patirtimi, rezultatais, naujais receptais ir padeda vieni kitiems.

  • Dar 30 desertų ir skanėstų receptų. Ledai, picos, bandelės, duona, sausainiai, pyragai, tortai – visi skanūs ir pasiilgti patiekalai, tinkami keto mitybai.

  • 7 dienų keto mitybos iššūkį. Tai septynios pačios svarbiausios keto mitybos dienos – greičiausias mano išbandytas metodas, kaip perjungti savo organizmą į riebalų deginimo režimą.

Jums abiejų programų kaina yra tik 19 eurų.

7 dienų keto iššūkis + 60 dienų riebalų deginimo planas

Noriu! Kaina - 19 eur